Forma1-Live.hu

Vettel: Szerintem nyerhetek Sepangban

Elválasztotta egymástól a két Mercedes-t Sebastian Vettel, a malajziai időmérő edzésen.

Az edzést a címvédő Lewis Hamilton nyerte, így a brit pilóta indulhat az élről, de csupán 74 ezred másodperccel tudta maga mögé utasítani Sebastian Vettel Ferrariját. A harmadik Nico Rosberg lett szintén a Mercedes versenyautójával.

Vettel meg van róla győződve, hogy egy kis szerencsével még akár meg is nyerheti a Maláj Nagydíjat, hiszen a versenytempójuk közel azonos lehet a Mercedes tempójával.

“Malajziában mindig benne van a zápor lehetősége, ahogy ma is történt. Ha jó pillanatban érkezik, akkor sokat segíthet neked, de könnyen járhatsz úgy is, ahogy Kimi járt az időmérőn. Mindenképpen egy érdekes versenyünk lesz holnap, de a tempónkat elnézve, meg lehet nyerni ezt a versenyt.”– nyilatkozta a négyszeres világbajnok német versenyző, Sebastian Vettel.

Rajtrács a Maláj nagydíjon!

Fotó: Sutton Motorsport Images